O nas

Amita Mieszkania jest dynamicznie rozwijającą się firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży oraz doradztwie z zakresu mieszkań z rynku pierwotnego. Firmę tworzą fachowi i profesjonalni doradcy, z których każdy jest ekspertem, a zarazem przyjacielem klienta.


Nasz zespół profesjonalistów zapewnia wysoki standard obsługi, który w połączeniu z bardzo dobrą znajomością rynku, idealnie trafia w nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Cieszymy się zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych.

Jesteśmy również doradcami, dzięki czemu nasi klienci nam ufają. Współpracujemy tylko z rzetelnymi Deweloperami. Doradzając i rekomendując, sprawiamy, że klient czuje się bezpieczny i jest pewny podjętej decyzji dotyczącej zakupu mieszkania. Nasi klienci są dla Nas najważniejsi.


Posiadamy bogatą ofertę, którą stanowi jedną z największych baz nieruchomości z Warszawy i okolic. Oferta ta nieustannie się poszerza, dzięki czemu posiadamy nie tylko projekty mieszkaniowe, ale również lokale usługowe oraz oferty biznesowe.

Naszym celem jest ciągły, dynamiczny rozwój oraz pozostanie na szczycie liderów w branży pośrednictwa i doradztwa z zakresu rynku nieruchomości.

Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.