Kredyty

Jako profesjonalna firma, chcemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oraz kompleksowość usług związanych z zakupem nieruchomości. W tym celu oddajemy w Państwa ręce eksperta finansowego, który swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku pomoże Państwu w:

  • Omówieniu i wyborze najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań finansowych - do dyspozycji macie Państwo nieograniczoną ilość czasu, żeby zrozumieć wszystkie niejasności wynikające z podpisywanych umów.
  • Zaoszczędzi Państwa czas - może się spotkać z Państwem wygodnym miejscu i czasie, zorganizuję dokumentację potrzebną do kredytu i zajmie się całym procesem związanym z uzyskaniem finansowania.
  • Zaoszczędzi Państwa pieniądze - zajmie się negocjacjami z Bankiem, po uzyskaniu decyzji pozytywnych, zaprezentuję Państwu rozwiązania pozwalające zminimalizować koszty zaciąganego kredytu na przestrzeni czasu oraz nie weźmie za to od Państwa nawet złotówki - jego usługa jest dla Państwa bezpłatna.
  • Nie pozostaniecie Państwo bez opieki - przeprowadzając Państwa przez cały proces kredytowy, będzie obecny podczas podpisania umowy, wyjaśniając wszelkie wątpliwości i odpowiadając na Państwa pytania. Po uruchomionym kredycie, pozostanie do Państwa dyspozycji w razie problemów na etapie uruchamiania transz oraz przenoszenia własności na Państwa.